Dřevěné pumpy, unikátní dětské skluzavky, sruby, masivní zahradní sezení, dřevěné sochy, dřevěné doplňky, kvalitní zahradní nábytek

O nás

 

Vítáme Vás na stránkách jednoho obyčejného jihočeského dřevoklofa!
 

Naleznete zde široký sortiment ručně dělaných výrobků z masivního dřeva, které nevydrží jen pár sezón. Naší snahou je co největší zachování charakteru původní dřeviny, ze které výrobek vzešel. Využíváme všechny dostupné materiály, od měkkého dřeva až po tvrdé typy. Při výrobě vycházíme zejména z představ zákazníka.

Každý kus na Vaší zahradě je originál a "má svou duši"!

 

Hlavní část naší výroby tvoří:

Masivní zahradní sezení – "pártyvzdorné" zahradní sezení vyrábíme z masivního dřeva jako stavebnice, montáž provádíme na místě. Jedná se zejména o srubové stoly a srubové lavice s opěradlem. V galerii naleznete i jiné varianty.

Dřevěná koryta, necky a kolostavy - vyrábíme z jednoho kusu kmene s masivním kováním, rozměry až do 5,5 m délky.

Originální konstrukce pro dětské skluzavky – narvhli jsme unikátní a velice stabilní a bytelnou konstrukci pro 3m dětskou skluzavku (výška podesty 1,5 m). Originální design. Možné jsou i vyšší konstrukce pro delší laminátové skluzavky.

Vrtané dřevěné pumpy – jedná se o plně funkční pístové pumpy. Používáme původní technologii ručního vrtání nástroji ze začátku minulého století, kožené manžety a klapky, hloubka sání může být až 8 m.

Dřevěné sochy, klátové úly a plastiky – umíme dřevěné vodníky, sochy ve stylu Moai (Velikonoční ostrov), a jiné postavy, kláty, zvířata, plastiky, skulptury, symboly apod. Vše z masivního dřeva, dle návrhu zadavatele, až do výše 3,3 m.

Sruby a konstrukce – vyrábíme lícované a utěsněné sruby ale také jednodušší srubové stavby, přístřešky pro sezení a jiné konstrukce.

Samostatné konstrukce pro houpací sítě

Zajímavé dřevěné doplňky – dřevěné okapy, masivní lávky, sloupky / patníky, lampy do japonských zahrad, doplňky nejen pro restaurace, ubytovací zařízení a zahradní sezení (popelníky, svícny, držáky na tácky, kořalníky, klíčenky), podkladové desky pro ozdobné předměty, masivní a velice stabilní stojany pro slunečníky (až do váhy 60 kg) použitelné zároveň jako stolek, čičimotely, psí záchody apod.

(Zde je jen několik ukázek z našich galerií. Všechny obrázky si můžete prohlédnout prostřednictvím odkazů v levém menu nebo si je můžete stáhnout zde.)

00114

Picture 5 of 22

Proudly powered by WordPress. Theme developed with WordPress Theme Generator.
Copyright © Dřevěné pumpy, unikátní dětské skluzavky, sruby, masivní zahradní sezení, dřevěné sochy, dřevěné doplňky, kvalitní zahradní nábytek. All rights reserved.